skip to Main Content

Польський успіх юних Львівських «Спартаківців»

Учасників 41-го міжнародного турніру з вільної боротьби на Кубок землі Красніцької приймало 29.09 – 01.10.2023р. польське місто Краснік. У змаганнях взяли участь 325 юних спортсменів з Литви, Латвії, Чехії, Словаччини, Німеччини, Угорщини, Ізраїлю, дві команди з України (Івано- Франківська та Львівська область) та численні клуби з Польщі. Команда Львівської області була створена з вихованців Львівської обласної організації фізкультурно-спортивного товариства “Спартак”, а саме Спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву «Спартаківець», КЗ “ДЮСШ ім. П. Короля”, КЗ ЛОР “Львівський фаховий коледж спорту”.

​Змагання пройшли у трьох вікових категоріях: юніори, кадети та кадетки.

Нашим спортсменам вдалось вибороти друге загальнокомандне місце серед кадетів та кадеток, поступившись спортсменам з Івано-Франківщини.

• Данило Кіт , 60 кг (кадети)

Також варто відзначити Катерину Вовк, яка здобула золоту нагороду, але за польський клуб «Домброва Гурніча».

Хочемо подякувати за теплий прийом і гарну організацію змагань LUKS ”suples” Kraśnik (м. Краснік) і третьому міжшкільному навчальному закладу на спортивній базі якого проводився турнір.

Вітаємо тренерів , які підготували чемпіонів та призерів змагань: Віталія Борисенка, Тетяну Лавренчук, Ростислава Первачука і Ореста Скобельського.