skip to Main Content

Результати участі в чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів U20

З 29 березня по 1 квітня у місті Коростені відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед юніорів U20. У цих змаганнях брали участь юні спартаківські спортсмени.
Серед юніорок чемпіонками України:
Олександра Хоменець, яка змагалась у ваговій категорії 57 кг, та Манола Скобельська, яка виступала у вазі 68 кг.
Крім того, ще дві спортсменки здобули срібні медалі. Катерина Мельник виступала у вазі 62 кг, а Марія Орлевич – у категорії 76 кг. Альбіна Клєфас, яка змагалась у вазі 57 кг, стала бронзовою призеркою змагань.
На жаль, серед спартаківських юніорів не було багато переможців. Єдину нагороду здобув Артур Велінський, який виступав у категорії 65 кг, і став бронзовим призером змагань. Станіслав Гриник, який змагався у вазі 86 кг, залишився без медалі, але показав високий рівень підготовки.
Бажаємо всім спортсменам та тренерам подальших успіхів у спорті та пишаємося їхніми досягненнями на чемпіонаті України з вільної боротьби серед юніорів.