skip to Main Content

«Спартаківка» виграла етап Світової серії з пляжної боротьби

В мальовничому румунському місті Тімішоара фінішував чемпіонат Європи серед кадетів та юніорів з пляжної боротьби. Пізніше там же пройшов третій етап світової серії з цього виду спорту.

Сумські «спартаківки» в складі збірної команди України показали чудові результати і привернули увагу міжнародної спільноти своїми досягненнями. Зокрема, на чемпіонаті Європи Дар’я Маслова посіла 4-е місце у ваговій категорії до 50 кг. А у змаганнях 3-го етапу Світової серії Вікторія Гриценко стала справжньою героїнею, здобувши золото у категорії до 70 кг!

Талановитих спортсменок підготували тренери Владислав Маслов і Дмитро Богуш.

Довідка

Пляжна боротьба — це неолімпійський вид спорту. У ньому спортсмени (чоловіки та жінки), змагаються всередині зони змагань (кола для пляжної боротьби) діаметром сім метрів протягом трьох хвилин. Поєдинок ведеться до трьох балів. Пляжна боротьба практикується лише в положенні стоячи. Використання ніг допускається в усіх діях.