skip to Main Content

“Спартаківська” веслувальниця здобула європейське срібло

З 27 по 30 червня у місті Братислава (Словаччина) відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное. Змагалися юніори та молодь (до 23 років). Вихованки Центральної ШВСМ “Спартак” показали чудові результати. Зокрема, Діана Рибак здобула срібну медаль, посівши друге місце серед байдарочниць на дистанції 200 метрів. А Сніжана Сталінова посіла шосте місце на дистанції 500 метрів (також у перегонах байдарочниць).

Спортсмени з 36 країн стартували на чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. Протягом чотирьох змагальних днів вони боролися за медалі. Україну представляли 38 спортсменів на чолі зі старшим тренером збірної команди з резерву Юлією Мельник. Наші веслувальники стартували у 37 видах програми.