skip to Main Content

“Спартаківські” організатори провели спартакіаду серед депутатів

В Рівному провели нагородження переможців і призерів у командному заліку обласної спартакіади 2024 року серед збірних команд депутатів обласної та районних рад, депутатів рад територіальних громад (сільських, селищних, міських рад). Організатором виступила Рівненська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак».

До програми Спартакіади входили змагання з шести видів спорту: футзалу, волейболу, тенісу настільного, шахів, шашок, баскетболу.

У загальнокомандному заліку перемогу здобула команда депутатів Рівненської обласної ради, яка здобула 284 залікових очки. Друге місце виборола команда депутатів Рокитнівської селищної ради – 268 очок. Третє місце посіла команда депутатів Городоцької сільської ради із доробком 253 залікових очки.

Нагородження проводив в.о. голови Рівненської обласної організації ФСТ “Спартак” Олександр Добровольський. Представники команд переможців та призерів були нагороджені кубками та дипломами.